KOROX - office market, s.r.o. je dodávateľ kompletného spotrebného materiálu pre vašu rodinu ale taktiež širokého spotrebného materiálu pre firmu .
Špecializujeme sa hlavne na papier . Kancelárske potreby doručíme ku vám už do 24 hodín po celom území Slovenska.
KOROX - office market, s.r.o. je dodávateľ kompletného sortimentu pc pre vašu domácnosti ale taktiež širokého sortimentu pre firmu . Špecializujeme sa hlavne na občerstvenie . kancelársky nábytok doručíme ku vám už do 24 hodín po celom území Slovenska.

Najväčšie obchodné internetové centrum v SR - korox.sk prevádzkuje spoločnosť; KOROX - office market, s.r.o.
Na stránkach www.korox.sk môžete nájsť širokú ponuku a najlacnejšie video , mobilné telefóny , mobilných telefónov, kancelársky nábytok , mobilné telefóny produktov. Ide o sortiment zahrňujúci viac ako 1 000 svetových značiek. Hlavnou prednosťou www.

korox.sk je však rozsiahla ponuka pridaných služieb.
Prečo nakupovať; na www.korox.sk? Sme jednotka na slovenskom trhu v hygiena. Široký sortiment – 1 000 svetových značiek a 80 tisíc položiek tovaru. Veľké skladové zásoby – rýchle doručenie tovaru zákazníkom. Poskytujeme rozsiahly systém rozšírených záruk / dokúpenie dlhšej záruky / až 30 dní na vrátenie tovaru / expresné vybavenie reklamácií v prvých 30 dňoch od nákupu.
Výhodné ceny tovaru. Najväčšia kamenná predajňa v Banskej Bystrici na osobný odber tovaru. Možnosť vrátenia tovaru / odstúpenia od zmluvy aj pre právnické osoby.

Look into my web blog - vysavac